HİZMETLERİMİZ

SİGORTA HİZMETLERİ

SİGORTA HİZMETLERİ

ONLİNE HIZLI ÖDEME

Online Ödeme Sistemi ile birlikte işten cepten şehir dışından hatta yurt dışından bile internet erişimi olduğu sürece kredi kartıyla ödeme yapabilir üstelik makbuzunu da aynı anda teslim alabilirsiniz.

BİNA MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Apartman ve sitelerin en temelde duyduğu temizlik ihtiyacını profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda çocuklarınızın, aile bireylerinizin sağlığını korumak adına pandemi döneminde önemi iki kat artan ortak alanların temizliği.

ÇEVRE & TEMİZLİK

Site/binanıza hak ettiği özeni gösteriyoruz. En tabi yaşam alanınız olan site/binanızın temiz, bakımlı ve her an özenli bir görünüme sahip olabilmesi için her an kontrol altında tutulmaktadır.Sizlere daha sağlıklı ve daha temiz bir ortam sağlar.

HUKUK DANIŞMALIĞI

Hukuksal bilgi ve birikim gerektiren yönlendirmeleri Yönetim Şirketiniz sayesinde edinebilir. Varlığınızı hukuksal temellere dayandırarak hem kendinizi hem komşularınızı güven altına alabilirsiniz.

SAYAÇ OKUMA

Büyük bir titizlikle takip edilmesi gereken doğalgaz sayaç okuma işlemi Kuzey Bina Yönetimi bünyesinde en doğru şekilde ve güvenle yapılmaktadır.

MUHASEBE & AİDAT TAHSİLATI

Güvenli ve hızlı tahsilat sistemimiz ile site/binanıza uygun gelir gider dengenizi oluşturuyoruz. Takip etmeniz gereken ve sorumluluklarınızı ağırlaştıran tüm resmi takipleri sizler adına üstleniyoruz.

TEKNİK İŞLER

Bir bütün olarak sizi ve yapınızı tanıyor, ihtiyaçlarınızı edindiğimiz tecrübeler sayesinde biliyor, sizler adına faydalı olacak çözümler ve iş ortaklıkları ile olası talepleri en kısa sürede yüksek memnuniyet ile sonuçlandırıyoruz.

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Ödemelerinizi Hesap Numaralarımıza EFT Yaparak veya Onlıne Ödeme Sisteminden Gerçekleştirebilirsiniz.

TEKLİF ALIN

BİNA YÖNETİM VE TEMİZLİK HİZMETLERİ İÇİN ONLİNE TEKLİF ALIN.